Reference

777 044 820

Lenka – Vamberk, dluh 301 000 Kč (2 exekuce)

Lenka Vamberk - dluh 301 000 Kč (2 exekuce)

Chtěla bych touto cestou sdělit všem, kteří jsou postiženi exekucemi, že to nemusí být Váš konec. Našla jsem na internetu společnost, která mi jako jediná tento problém vyřešila a dnes mohu v klidu spát, jsem bez dluhů, splácím jeden úvěr a hlavně – už mi nevolá žádný exekutor ani vymáhací společnost. Vy, co víte, o čem mluvím, byste určitě přivítali také takovou pomoc. Pokud máte dluhy a hrozí, že přijdete o svůj domov, zkuste to. Profesionálům, kteří se o mě starali a vše vyřešili, patří můj obdiv a dík. Jsem ráda, že existují dnes ještě firmy, které nemyslí jen na své provize, ale na lidi. Ještě jednou děkuji.


Tomáš – Nymburk, dluh 846 000 Kč ( 8 exekucí)

Tomáš Nymburk - dluh 846 000 Kč ( 8 exekucí)

Nejsem žádný pisálek, ale díky tomu, že jsem našel společnost na oddlužování a ozval se jim, jsem nepřišel o svůj dům. Moje úleva a radost je tak veliká, že mě to donutilo napsat tyto řádky a zároveň ještě jednou poděkovat. Vážená firmo ještě jednou díky, díky!!.


Mirka – Pardubice, dluh 433 000 Kč ( 6 exekucí)

Mirka - Pardubice - dluh 433 000 Kč ( 6 exekucí)

Chtěla bych napsat pár řádků pro všechny, kteří jsou v podobné nebo stejné situaci jako já. Jelikož jsem se rozvedla a povedený manžílek přestal dnem  rozvodu řešit všechny naše doposud společné dluhy, dostala jsem se do neřešitelné finanční situace, protože jsem se nechala napálit od několika společností, řekla jsem si dost! Končím a požádám o insolvenci, zaplatím část svých dluhů a vyřeším tak svou situaci. A jak sem tak hledala na netu, na koho se obrátím a našla jsem společnost, která řeší zadlužené lidi. Po schůzce jsem ale měla o něco větší zmatek v hlavě, přijely totiž dvě specialistky na finanční problémy a vyslechly si mé trable a vysvětlily mi, že insolvence pro mne vůbec není dobré řešení ,vysvětlily mi podrobně, co se bude dít když udělám to, co jsem měla v úmyslu a navrhly mi úplně jiné řešení. No, po mých zkušenostech jsem nevěděla, zda udělám dobře, když se od nich nechám vést. Víte jak to chodí, máte něco v úmyslu a myslíte si, že to máte promyšlené a pak přijde někdo, kdo Vám to celé zbourá. A jak to dopadlo?

Dnes mám jen jeden úvěr, který splácím a zbytek vydělaných peněz mám pro sebe k dispozici, což bych v insolvenci neměla několik let. Nelze touto cestou popisovat  jak to udělaly a proč, ale ráda bych, touto cestou poděkovala za vyřešení mého problému a skláním se před takovýmto profesionálním jednáním . Zkuste to taky,věřte, že to za to stojí. Vyplňte pár údajů a uvidíte sami. Tak čau všichni, držím palce


Jarda – Karlovy Vary, dluh 683 000 Kč (5 exekucí)

Jarda Karlovy Vary - dluh 683 000 Kč (5 exekucí)

Chci se podělit o radost z vyřešení mých finančních problémů. Znáte to, exekutor, dluhy, strach, bezmoc, zavoláte a všichni z Vás jen tahají peníze dopředu. Tak tady ne!!! Pár telefonátů, návštěva, vysvětlení jakým způsobem z toho, pak zaplacení dluhů a úvěr. To byl fičák. A jsem z toho venku!!!!! Vážená firmo, díky tomu, říkám super práce, zasloužíte si metál-jinak poděkovat neumím ať se o Vás ví.