Jsme společnost, která již 9 let pomáhá lidem ve finanční nouzi. Máme za sebou 1 000 spokojených klientů. Jsme společnost, která ke každému klientovi přichází s individuálním přístupem. Neděláme gigantické projekty, ale snažíme se obyčejným lidem s osobním přístupem vyřešit jejich finanční situaci jednou pro vždy.

Klienti za námi nemusí jezdit, ale vždy naši specialisté přijedou za klientem domů a v klidu jejich domova navrhnou způsob řešení. Nezařídíme klientům jen vyplacení dílčího dluhu, který se zdá být v danou chvíli ten nehorší, zařídíme vyplacení veškerých dluhů komplexně a připravíme našim klientům jeden úvěr se splatností až na 20. let. Záleží vždy na věku klienta.

Nejdůležitější je naše pomoc v rychlosti práce. V jednom týdnu vyřešíme celou finanční situaci našim klientům, protože máme díky dlouhodobé spolupráci kontakty, konexe a možnosti u různých společností. Zařídíme vyplacení dluhů, vyčištění vašeho listu vlastnictví a vyčištění klientovi dlužné minulosti. Již při osobní návštěvě našich specialistů převezmeme vaší zodpovědnost za vaše finanční závazky na nás a vy se již nemusíte obávat dalších obálek s pruhem, nepříjemných výhružných telefonátů a návštěv exekutorských vymahačů. Naše společnost vám připraví opět klidný spánek a svobodnou finanční budoucnost.

Naše nabídka spočívá v tom, že pokud to půjde, tak zařídíme vyplacení veškerých vašich dluhů téměř okamžitě, zařídíme vyčištění LV nemovitosti a zajistíme financování na co nejdelší dobu aby vaše měsíční splátka byla co nejnižší.

Půjčky nebo hypotéky zajišťujeme přes nebankovní společnosti tak, aby byly dosažitelné právě pro „problémové“ klienty, ale za úrokových sazeb podobných bankovním. Pokud je to jen trochu možné zajistíme Vám i nějaké finanční prostředky navíc.

Nyní jedno varování. Na trhu se čím dál častěji objevují společnosti, které nabízejí pomoc podobně jako my, ale s tím rozdílem, že Vaši nemovitost převedou na sebe a v tom okamžiku ztrácíte k nemovitosti jakákoliv práva a může se Vám stát, že Vás vystěhují bez nároku na náhradní bydlení.

V případě zájmu o naše služby zvolte formu prvního kontaktu kontaktním formulářem nebo telefonicky. Po dohodě Vás navštívíme osobně, abychom se poznali a společně vyřešili Váš problém.

Pokud Vás naše nabídka neoslovila tak si z ní vezměte alespoň těch pár slov varování.

Ne vždy můžeme a umíme klientům zachránit nemovitost a proto věříme, že Vy budete patřit mezi ty šťastnější. To je důvod, proč je potřeba řešit nastalou situaci co nejdříve a nenechat to dojít do nejstrašnějšího konce.